Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

40141

Nauja prekė

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai.

DĖMESIO: transportavimo metu nežymiai pažeista pakuotė (vienas kampas įplyšęs), pats žaislas nepažeistas.

29,25€ su PVM

-10%

32,50€ su PVM

Linksmasis kranelis yra puikus žaislas, siūlantis daugybę žaidimo variantų. Šis akumuliatorinis muzikinis žaislas turi unikalią vandens siurblių sistemą, suteikiančią ypatingai smagų laiką vandenyje.
Daugiau rasite vaizdo medžiagoje žemiau.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Amžius 0,75 m. (9 mėn.)
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Vonios žaislai
Įvertinimas 
2020-09-19

Smagumynai vonioje

Mano dukrytė vandens mėgėja, ieškojau prekės, kuri padėtų jai linksmai praleisti laiką vonioje. Gailiuosi, kad anksčiau nenupirkau šio žaislo. Dabar mergina 3 su puse metų, jau jos šis žaislas nebedomina, bet laukiame broliuko arba sesutės ir žaisliukas laukia naujojo atgimimo mūsų vonioje!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai.

DĖMESIO: transportavimo metu nežymiai pažeista pakuotė (vienas kampas įplyšęs), pats žaislas nepažeistas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: