Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Pirkdami šią prekę galite gauti 32 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 32 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,60€.

40141

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai.

32,50€ su PVM

Linksmasis kranelis yra puikus žaislas, siūlantis daugybę žaidimo variantų. Šis akumuliatorinis muzikinis žaislas turi unikalią vandens siurblių sistemą, suteikiančią ypatingai smagų laiką vandenyje.
Daugiau rasite vaizdo medžiagoje žemiau.

Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėn."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius 0,75 m. (9 mėn.)
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Vonios žaislai
Įvertinimas 
2020-09-19

Smagumynai vonioje

Mano dukrytė vandens mėgėja, ieškojau prekės, kuri padėtų jai linksmai praleisti laiką vonioje. Gailiuosi, kad anksčiau nenupirkau šio žaislo. Dabar mergina 3 su puse metų, jau jos šis žaislas nebedomina, bet laukiame broliuko arba sesutės ir žaisliukas laukia naujojo atgimimo mūsų vonioje!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: