Yookidoo Povandeninis laivas

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

40139

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo Povandeninis laivas.

34,50€ su PVM

Originalus žaislas Jūsų vaiko maudynėms! Specialus akumuliaturius, maitnamas baterijomis, siurbia vandenį per povandeninį laivą ir purškia jį per specialų dušą, o smagios detalės žaidimą paverčia nenusibostančiu. Daugiau rasite  vaizdo medžiagoje.

Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 m."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius 2 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Vonios žaislai
Įvertinimas 
2022-01-06

Geriausi žaislai

Yookidoo-geriausi maudynių žaislai . Būtent šį pirkau dovanų, labai patiko draugės vaikams. Visada pasiteisina :)

Įvertinimas 
2021-10-14

Rekomenduoju!

Šis vandens žaislas sulaukė ne tik aktyvaus vaiko susidomėjimo, bet ir tėveliai buvo sužavėti žaislo galimybėmis. Ačiū, kad siūlote žaislus, kurie stebina!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Povandeninis laivas

Yookidoo Povandeninis laivas

Yookidoo Povandeninis laivas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: