Yookidoo Povandeninis laivas

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

40139

Nauja prekė

Yookidoo Povandeninis laivas.

DĖMESIO: turėsime 2 d.d. bėgyje, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

34,50€ su PVM

Originalus žaislas Jūsų vaiko maudynėms! Specialus akumuliaturius, maitnamas baterijomis, siurbia vandenį per povandeninį laivą ir purškia jį per specialų dušą, o smagios detalės žaidimą paverčia nenusibostančiu. Daugiau rasite  vaizdo medžiagoje.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Amžius 2 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Vonios žaislai
Įvertinimas 
2022-01-06

Geriausi žaislai

Yookidoo-geriausi maudynių žaislai . Būtent šį pirkau dovanų, labai patiko draugės vaikams. Visada pasiteisina :)

Įvertinimas 
2021-10-14

Rekomenduoju!

Šis vandens žaislas sulaukė ne tik aktyvaus vaiko susidomėjimo, bet ir tėveliai buvo sužavėti žaislo galimybėmis. Ačiū, kad siūlote žaislus, kurie stebina!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Povandeninis laivas

Yookidoo Povandeninis laivas

Yookidoo Povandeninis laivas.

DĖMESIO: turėsime 2 d.d. bėgyje, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: