Squigz Toobz lankstieji lipšniukai (18 vnt)

Pirkdami šią prekę galite gauti 23 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 23 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,15€.

FA194-1

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Squigz Toobz lankstieji lipšniukai (18 vnt)

23,95€ su PVM

Lai prasideda svirduliuojantys stebuklai! Šio unikalūs Toobz vamzdeliai nepaprastai lankstosi ir susisuka įvairiausiais būdais įkvėpdami valandas trunkantiems kūrybiniams žaidimams. Sustatykite juos į aukštą bokštą. Gudriai juos sulenkite. Padarykite savo statinius dar labiau svirduliuojančius ir linksmus nei bet kada anksčiau - galimybės neribotos! O svarbiausia, išlieka viskas, dėl ko jau buvote pamilę linksmuosius Squigz lipšniukus - galite lipinti prie įvairių lygių paviršių, statyti, ir išgirsti smagų popsėjimą lipšniukams atkimbant vieniems nuo kitų. Squigz Toobz dvylikos vamzdelių ir šešių originalių lipšniukų rinkinys tikrai sužavės jaunuosius statybininkus ir suteiks begalines erdves kurti smagiai besiraitančius ir judančius statinius.

Rinkinyje: 12 Toobz vamzdelių, 6 originalūs Squigz lipšniukai.


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

Elementų skaičius 18
Amžius 3 m., 6 m., 5 m., 4 m., 7 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Konstruktoriai, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Squigz Toobz lankstieji lipšniukai (18 vnt)

Squigz Toobz lankstieji lipšniukai (18 vnt)

Squigz Toobz lankstieji lipšniukai (18 vnt)

Susiję produktai