EduShape sensorinės formos

Pirkdami šią prekę galite gauti 21 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 21 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,05€.

es525011

Nauja prekė

EduShape sensorinės formos

21,75€ su PVM

-20%

27,19€ su PVM

EduShape sensorinės formos. Mažyliai mėgsta liesti, tyrinėti, rūšiuoti, dėti mažesnius į didesnius, statyti bokštus, konstruoti ir t.t., šios formos tam puikiai tiks. Rinkinyje yra 6 minkštos aukštos kokybės guminės detalės, kurios leis liesti, statyti, kurti, dėlioti, jungti ir t.t.

Kiekviena detalė skirtingos spalvos, dydžio ir tekstūros.

Žaidimo metu vaikas galės lavinti, sensoriką, smulkiąją ir stambiąją motoriką, loginį ir erdvinį mąstymą, vaizduotę, didesnis-mažesnis sąvokas ir t.t.

Produktas paženklintas CE ženklu.

EduShape tai prekės ženklas, kuris gyvuoja jau nuo 1983 m. Šios kompanijos pagrindinis tikslas aprūpinti priešmokyklinukus įdomiais lavinamaisiais žaislais ir ugdymo priemonėmis. Kompanija stengiasi žvelgti į pasaulį mažylių akimis ir kurti jiems įdomius žaislus, kurie būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi jų lavinimo proceso metu.

GAMINTOJAS: ZITELNY INDUSTRIES LTD `EDUSHAPE TOY DIVISION, 9 AMAL ST ROSH HA'AYIN 48091, P O BOX 11788 Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Elementų skaičius6
Amžius2 m., 1 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1,5 m., 0,5 m. (6 mėn.), 0,8 m. (10 mėn.)
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisKūdikiams, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

EduShape sensorinės formos

EduShape sensorinės formos

EduShape sensorinės formos

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: