Yookidoo maudynių karuselė

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

40158

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Yookidoo maudynių karuselė.

29,90€ su PVM

Yookidoo maudynių karuselė. Puikus žaislas, kuris suteikia daugybę būdu kaip atrasti įdomias veiklas vandenyje. Stovelis turi skirtingų, sodrių spalvų gėlių žiedus, kurios švelniai sukasi, o paukštukas sėdintis ant šakos purškia vandens srovelę. Paukštuką galite reguliuoti, kad purkštų ant gėlių arba tiesiog į vandenį. Galima reguliuoti purškimo intensyvumą. Žaislą lengvai pritvirtinsite tiek prie vonios, tiek prie vaikiškos vonelės.
Prieš žaisdami įsitikinkite, kad mėlyna dalis yra po vandeniu, tuomet specialus siurbliukas tinkamai siurbs ir leis vandenį."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėn.

GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius 0,75 m. (9 mėn.), 0 mėn., 0,5 m. (6 mėn.), 0,8 m. (10 mėn.), 1,5 m., 0,4 m. (3 mėn.), 1 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Vonios žaislai

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo maudynių karuselė

Yookidoo maudynių karuselė

Yookidoo maudynių karuselė.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: