Yookidoo muzikinis kamuolys

Pirkdami šią prekę galite gauti 19 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 19 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,95€.

40146

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo muzikinis kamuolys.

19,90€ su PVM

Yookidoo muzikinis kamuolys.  Minkštas kamuoliukas, kuris dekoruotas linksmai gyvūnais, kuriuos vaikas pradeda pažinti vienus pirmųjų: viščiukas, šuniukas, karvutė. Rutulys yra labai lengvas ir lengvai paimamas - idealus mažoms rankytėms. Žaislą galima pakabinti pakabinti ant vežimėlio arba tiesiog nešioti rankose.

Linksmasis kamuolys turi keturis spalvotus apskritimus, kurie šviečia grojant muzikai. Šis žaislas skatina vaiką judėti, mesti ir suaktyvinti melodijas bei švieseles. Melodijos ir švieselės suaktyvinami nuo judesio.

Produkto matmenys: 13 cm skersmens.

Produktas paženklintas CE ženklu.

"Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius0,4 m. (3 mėn.)
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisSu garsais, Kūdikiams, Šviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo muzikinis kamuolys

Yookidoo muzikinis kamuolys

Yookidoo muzikinis kamuolys.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: