Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams

Pirkdami šią prekę galite gauti 19 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 19 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,95€.

40146

Nauja prekė

Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams

19,90€ su PVM

Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams. Minkštas kamuoliukas, kuris dekoruotas linksmai gyvūnais, kuriuos vaikas pradeda pažinti vienus pirmųjų: viščiukas, šuniukas, karvutė. Rutulys yra labai lengvas ir lengvai paimamas - idealus mažoms rankytėms. Žaislą galima pakabinti pakabinti ant vežimėlio arba tiesiog nešioti rankose.

Linksmasis kamuolys turi keturis spalvotus apskritimus, kurie šviečia grojant muzikai. Šis žaislas skatina vaiką judėti, mesti ir suaktyvinti melodijas bei švieseles. Melodijos ir švieselės suaktyvinami nuo judesio.

Produkto matmenys: 13 cm skersmens.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Amžius 0,4 m. (3 mėn.)
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Su garsais, Kūdikiams, Šviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams

Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams

Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: