Stalo žaidimas Robotų lenktynės

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

EI-2889

Nauja prekė

Stalo žaidimas Robotų lenktynės

29,95€ su PVM

Stalo žaidimas Robotų lenktynės. Tai linksmas ir energingas žaidimas visai šeimai!

Žaidėjai lenktyniauja norėdami rasti tinkamą roboto veidą.
Žaidėjai paeiliui purto specialią žaidimo kauliukų dėžutę ir ieško tinkamo roboto veido. Kas pirmas suranda - uždeda savo vieną iš penkių žetonų. Pirmasis surinkęs 5 robotų veidus laimi.

Žaidimų kauliukų metimo dėžutėje rasite 4 skiltis: veidą, akis, nosį ir burną bei 4 skirtingų spalvų kamuoliukus. Pagal sukritusių į skirtingas skiltis kamuoliukų spalvą ir ieškoma žaidimo lentoje tinkamo roboto veido.

Rinkinyje rasite:
- žaidimo lentą su 120 skirtingų robotų;
- 20 žaidimo žetonų;
- kauliukų metimo dėžutę.

Rekomenduojama 2-4 žaidėjams.Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 4 m.

Įspėjimas netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Educational Insights, JAV.

Amžius 9 m. , 6 m., 7 m., 10 m., 4 m., 8 m., 5 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Stalo žaidimai

Parašyti atsiliepimą

Stalo žaidimas Robotų lenktynės

Stalo žaidimas Robotų lenktynės

Stalo žaidimas Robotų lenktynės

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: