Yookidoo Ančiukų lenktynės

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

40164

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo Ančiukų lenktynės.

34,99€ su PVM

Paleisk antytes! O ar dabar pagausi?
Šis vandens žaislas tur unikalią vandens siurbimo sistemą, todėl žaidimai vonioje tampa dar smagesni.
Pritvirtinkite fontaną prie plokščio paviršiaus vonios apačioje, pritvirtinkite visus tris siurbtukus, įsitikindami. Užpildykite vonią vandeniu. Vandens lygis turėtų būti 4–14 cm. Įjunkite žaislą įjungimo / išjungimo mygtuku, esančiu ant žalio lapo. Paleiskite žaisliukų į mėlyną ežerėlį ir stebėkite kaip vienas kitą vejasi. Paimkite vieną ančiuką ir uždėkite ant fontanėlio - štai naujas vandens triukas! Keiskite ančiukus, paklauskite vaiko kokia ančiuko spalva, ar žino kiek ančiukų yra fontanėlyje ar koks skaičiukas parašytas ant ančiuko.

Apdovanojimai:
- Metų žaislas - 2016 m Toy Award;
- Top Toy of the Year Award 2016 - Creative Cild Awards.

Rinkinyje:
- 1x fontanas;
- 4x juokingi ančiukai.

Fontano matmenys:
- skersmuo 21 cm;
- aukštis 14 cm.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Elektronika Yra
Aukštis 21
Plotis 22
Ilgis 22
Amžius 1,5 m., 0,5 m. (6 mėn.), 0,8 m. (10 mėn.), 2 m., 1 m., 0,75 m. (9 mėn.)
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Vonios žaislai, Gyvūnai
Įvertinimas 
2022-03-28

Tikrai patiks Jūsų vaikui

Mano abiejų vaikų (4 m. ir 1 m.) šis maudynių žaislas tapo pačiu mėgstamiausiu. Neįmanoma ištraukti iš vonios!

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2021-10-14

Rekomenduoju!

Žaismingi, spalvingi ančiukai, kurie skatina vaiką pasinerti į vandens linksmybes kartu su jais. Mūsų mergina ne tik stebėjo ančiukus, tačiau juos kruopščiai apžiūrinėjo, plojo katutes, krykštavo stebėdama juos - išdykėlius ančiukus. Maudynių metu trykštantis vanduo tik dar labiau sustiprino norą maudytis kartu su ančiukais! Superinės vaiko maudynės su Yookidoo Ančiukų lenktynėmis! Ačiū

Įvertinimas 
2021-09-17

Puikus

Dukra bijojo vonios, tai peržiūrėjome vonios žaislų 'TOPUS' ir nusprendėm įsigyti šį. Dabar nebėra jokių baimių, pati pirma lekia į vonią, kai pamato, kad eisim su ančiukais turkštis. Rekomenduoju.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Ančiukų lenktynės

Yookidoo Ančiukų lenktynės

Yookidoo Ančiukų lenktynės.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: