Yookidoo Fontanas su priedais

Pirkdami šią prekę galite gauti 33 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 33 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,65€.

40115

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Yookidoo Fontanas su priedais.

33,99€ su PVM

Yookidoo fontanas su priedais yra puikus žaislas, siūlantis daugybę būdų, kaip atrasti naujus vandens džiaugsmus. Fontanas turi unikalų vandens siurbliuką, kuris leidžia vandenį kaip fontanas. Dėliok priedus ir stebėk kaip skirasi jų savybės: vienas sukasi, kitas purškia ir t.t. Laivelius galima naudoti ir kaip atskirus vonios žaislus. Yookidoo vandens žaislai ne tik lavina akių-rankų koordinciją, priežasties-pasėkmės suvokimą, tačiau ir skatina kūrybinius eksperimentus.
Reikalingos 3xAA baterijos.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Amžius 1 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Vonios žaislai
Įvertinimas 
2021-04-09

Jovilė

Gavom pirmojo gimtadienio proga - tikrai labai patiko - žaidžiam visa šeima :) Įdomus žaislas ir ne tik vandenyje.

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2020-10-17

Puikus žaislas

Paprašėm dovanų, ir tikrai tai buvo pats geriausias sprendimas! Puikus žaislas, abu vaikai nuo jo neatsitraukia. Rekomenduoju visiems kieno vaikai mėgsta leisti laiką vonioje.

  • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Fontanas su priedais

Yookidoo Fontanas su priedais

Yookidoo Fontanas su priedais.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: