Yookidoo maudynių karuselė

Pirkdami šią prekę galite gauti 25 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 25 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,25€.

40158

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo maudynių karuselė.

DĖMESIO: transportavimo metu nežymiai įplyšusi pakuotė, žaislas nepažeistas.

25,42€ su PVM

-15%

29,90€ su PVM

Yookidoo maudynių karuselė. Puikus žaislas, kuris suteikia daugybę būdu kaip atrasti įdomias veiklas vandenyje. Stovelis turi skirtingų, sodrių spalvų gėlių žiedus, kurios švelniai sukasi, o paukštukas sėdintis ant šakos purškia vandens srovelę. Paukštuką galite reguliuoti, kad purkštų ant gėlių arba tiesiog į vandenį. Galima reguliuoti purškimo intensyvumą. Žaislą lengvai pritvirtinsite tiek prie vonios, tiek prie vaikiškos vonelės.
Prieš žaisdami įsitikinkite, kad mėlyna dalis yra po vandeniu, tuomet specialus siurbliukas tinkamai siurbs ir leis vandenį.

Produktas paženklintas CE ženklu."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius0,8 m. (10 mėn.), 1,5 m., 0,4 m. (3 mėn.), 1 m., 0,75 m. (9 mėn.), 0 mėn., 0,5 m. (6 mėn.)
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisVonios žaislai

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo maudynių karuselė

Yookidoo maudynių karuselė

Yookidoo maudynių karuselė.

DĖMESIO: transportavimo metu nežymiai įplyšusi pakuotė, žaislas nepažeistas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: