Yookidoo vandens žaislas antinas piratas

Pirkdami šią prekę galite gauti 26 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 26 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,30€.

40170

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo vandens žaislas antinas piratas.

26,99€ su PVM

Yookidoo vandens žaislas antinas piratas. Unikali Yookidoo siurbliuko sistema ir daugybė antino priedų laiką vonioje pavers tikra pramoga. Keičiami antino priedai ir aksesuarai skatina vaiką žaisti kūrybiškai bei leidžia naudoti žaislą tiek vandenyje tiek ir kambaryje. Rinkinyje yra ir konteineris visiems priedams sudėti ir antinui nudžiūti, konteineris kabinasi prie sienos.
Prieš žaisdami įsitikinkite, kad vandens lygis siekia bent 10 cm. Antino plaukimo kryptį galite reguliuoti reguliuodami jo patranką ir purškiamo vandens kryptį.

Komplekte:
- 1x antinas;
- 15x piratų priedų;
- 1x laikymo konteineris."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.


AmžiusNuo 4 m., Nuo 5 m., Nuo 3 m., Nuo 6 m., Nuo 2 m.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisVonios žaislai, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo vandens žaislas antinas piratas

Yookidoo vandens žaislas antinas piratas

Yookidoo vandens žaislas antinas piratas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: