Iwako figūrėlės-trintukai Zoo (15 el.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 7 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,35€.

ER-BRI018

Nauja prekė

Iwako figūrėlės-trintukai Zoo (15 el.)

7,99€ su PVM

Žirafa, panda, arkliukas, drambliukas, paršelis ir karvytė - net šešios gyvūnų figūrėlės. Tai puiki penalo ar stalo puošmena. Be to, fogūrėlės išsiardo ir galima dėlioti kaip 3D dėliones.

Gyvūnų figūrėlės vaikams yra trintukai, kurių veiksmingumas 87,7 proc.

Iwako fugūrėlės - tai žaislai vaikams nuo 3 metų. Figūrėlėmis žaisti galima net keliais būdais. Pirmiausiai tai trintukai. Tuomet tai nuostabios vaikams tobulo dydžio figūrėlės, kuriomis žaidžiant lavinami socialiniai, kalbiniai įgūdžiai, vaizduotė bei kūrybiškumas. Ir, žinoma, tai 3D dėlionės vaikams, kadangi figūrėlės išsiardo. Dėliojant lavinama smulkioji motorika, pirštukų miklumas, problemų sprendimo įgūdžiai.

Savybės:
- rinkinyje rasite: karvytę, paršiuką, žirafą, arkliuką, pandą, drambliuką;
- tai rinkinys 3in1: gyvūnų figūrėlės, trintukai ir dėlionės.

Žirafos dydis: 4x2,5x2,5 cm.

IWAKO - trintukų figūrėlės vaikams. Iš tiesų, tai daugiau nei trintukai - tai nuostabūs lavinamieji žaislai vaikams nuo 3 metų. Pirmiausiai, tai gyvūnų ir kitų objektų vaikiškos figūrėlės vaidmenų žaidimams. Figūrėlių rinkinių įvairovė plati, taigi vaikai galės kurti savo mini pasaulį, o figūrėlių dydis tobulas mažoms rankytėms. Tačiau tai taip pat yra dėlionės vaikams - kiekviena figūrėlė išsiardo, detales galima ardyti, sudėti ar net miksuoti. Be to, šių trintukų veiksmingumas net 87,8 proc.! Šios figūrėlės vaikams - tai tobuli edukaciniai žaislai, suvenyrai ar smagios dovanos vaikams mokyklos ar darželio šventėms.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Iwako Co. Ltd, Japonija.

Amžius 3 m., 6 m., 7 m., 4 m., 8 m., 5 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Iwako figūrėlės-trintukai Zoo (15 el.)

Iwako figūrėlės-trintukai Zoo (15 el.)

Iwako figūrėlės-trintukai Zoo (15 el.)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: