KOSMOS magiškų triukų rinkinys

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

KS680282

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

KOSMOS magiškų triukų rinkinys

29,95€ su PVM

Įženkite į magijos ir burtų pasaulį! Su magiška skrybėle ir pliušiniu triušiuku bei daugiau nei 40 kitų magiškų atributų, vaikai gali išmokti ir atlikti 35 magiškus triukus. Instrukcijų gidas moko daugumos triukų vos trimis paprastais žingsniais, papildytais spalvingomis iliustracijomis. Pirmiausia, paprastai ir suprantamai paaiškinama, kurių magiškų reikmenų prireiks, tuomet - kaip yra pasiruošiama triukui, o galiausia atskleidžiama, kaip triuką atlikti. Su šiek tiek praktikos, tampa išties paprasta sukurti savo magijos pasirodymą, kupiną smagių ir sėkmingų triukų, kurie tikrai nustebins Jūsų publiką. Ištraukite triušį iš, rodos, tuščios skrybėlės, padarykite, jog kamuoliukas dingtų iš magiško puodelio, atsirastų iš naujo ir net pakeistų spalvą. Padidinkite ir sumažinkite kortas, parodykite, kaip moneta dingsta ir vėl atsiranda stebuklingoje monetų dėžutėje. Priverskite savo burtų lazdelę sklandyti, susilenkti ir padidėti. Atlikite dar daugybę nepakartojamų triukų ir sužavėkite savo publiką nepaprastu magijos pasauliu! Šis rinkinys skirtas vienam magui nuo 6 metų ir daugybei žiūrovų. Skatina miklumą ir pasitikėjimą savimi.

Rinkinyje: tvirta skrybėlė, pliušinis triušis, magiški žiedai, magiškas puodelis ir daugybė kitų magiškiems triukams atlikti skirtų reikmenų, instrukcijų vadovas.

Produktas paženklintas CE ženklu.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.
GAMINTOJAS: Franckh-Kosmos Verlags-GMBH&Co. KG, Vokietija.
Amžius 7 m., 9 m. , 8 m., 10 m., 6 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams

Parašyti atsiliepimą

KOSMOS magiškų triukų rinkinys

KOSMOS magiškų triukų rinkinys

KOSMOS magiškų triukų rinkinys

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: