OXO maišeliai kelioniniam naktipuodžiui

Pirkdami šią prekę galite gauti 5 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,25€.

6378600

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

OXO maišeliai kelioniniam naktipuodžiui

5,49€ su PVM

Vienkartiniai maišeliai OXO kelioniniam naktipuodžiui. Tai puikus sprendimas atostogų, kelionių metu. Naktipuodį galėsite panaudoti bet kur ir bet kada. Maišeliuose yra specialūs įdėklai, kurie neutralizuoja nemalonius kvapus.
Papildomos rankenos patogiai tvirtinasi prie naktipuodžio, todėl maišelis nenukrenta, o vėliau šių rankenų pagalba maišelį patogu surišti.

Pakuotėje yra 10 vienkartinių maišelių.

Pakuotės dydis:
- plotis 17 cm;
- aukštis 33 cm;
- gylis 2 cm.

OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, tai yra: seniausių ir jauniausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę.

Elementų skaičius 2
Amžius 1 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1,5 m., 0,8 m. (10 mėn.), 2 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

OXO maišeliai kelioniniam naktipuodžiui

OXO maišeliai kelioniniam naktipuodžiui

OXO maišeliai kelioniniam naktipuodžiui

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: