OXO drėgnų servetėlių dėžutė

Pirkdami šią prekę galite gauti 8 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 8 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40€.

63122000

Nauja prekė

OXO drėgnų servetėlių dėžutė

8,90€ su PVM

Drėgnų servetėlių dėžutė yra puikus daiktas tiek namuose, tiek kelionėse ar pasivaikščiojimų metu. Drėgnos servetėlės visada bus šalia bei bus saugiai apsaugotos nuo išdžiuvimo. Pati dėžutė yra patogios formos, todėl neužima daug vietos ir puikiai telpa rankinę. Papildomas silikoninis dirželis leidžia lengvai pritvirtinti dėžutę prie vežimėlio ar tašės.

Privlumai:
- silikoninis dirželis;
- didelis mygtukas leidžia be vargo atidaryti dėžutę viena ranka;
- kompaktiškas dydis ir patogi forma;
- pagaminta iš plastiko ir silikono, kuriuose nėra ftalatų, BPA ir PVC.

Talpa: 25 servetėlės

Matmenys:
- aukštis 20 cm;
- plotis 12 cm;
- aukštis 3 cm.

OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, tai yra: seniausių ir jauniausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę.

Amžius2 m., 0,5 m. (6 mėn.), 3 m., 0,8 m. (10 mėn.), 5 m., 0,4 m. (3 mėn.), 1,5 m., 1 m., 4 m., 0,75 m. (9 mėn.), 0 mėn.
LytisMergaitėms, Berniukams

Parašyti atsiliepimą

OXO drėgnų servetėlių dėžutė

OXO drėgnų servetėlių dėžutė

OXO drėgnų servetėlių dėžutė

Susiję produktai