Benbat automobilinis veidrodis

Pirkdami šią prekę galite gauti 15 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 15 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,75€.

GG831

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Benbat automobilinis veidrodis

15,92€ su PVM

-20%

19,90€ su PVM

Funkcionalus ir novatoriškas automobilinis veidrodis, kad saugiai galėtumėte stebėti savo mažylį. Lengva montuoti ir nuimt, tvirtinasi prie automobilio galinės sėdynės atramos galvai. Yra didelis išgaubtas veidrodis, išgaubimas leidžia ne tik Jums stebėti savo mažylį, tačiau ir sukuria vaikui panoraminį vaizdą, atspindėdamas besikeičiančius vaizdus važiuojant. Prie veidrodžio yra du žaisliukų laikikliai, prie kurių galima pritvirtinti mažylio mėgstamus žaisliukus ar migduką, kad kelionė neprailgtų.

M
atmenys:
- 21 x 15 cm veidrodis;
- veidrodis su 30 x 25 cm rėmeliu;
- pakabukų ilgis 14 cm.

Pagrindinės trys BenBat prekės ženklo charakteristikos yra novatyvumas, įdomumas ir funkcionalumas. Novatotyvumas , nes šie produktai yra išskirtiniai ir originalūs. Funkcionalumas, nes šio prekės ženklo produktų asortimentas sukurtas visai šeimai naudoti bet kurioje vietoje - namuose, automobiliuose ar už jų ribų. Kiekvienas produktas, be jo funkcionalumo, yra taip nuostabiai suprojektuotas, todėl jis vaikui būna įdomus ilgą laiką ir tampa jo draugu.

AmžiusNuo 0 mėn.
LytisBerniukams, Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

Benbat automobilinis veidrodis

Benbat automobilinis veidrodis

Benbat automobilinis veidrodis

Susiję produktai