OXO transformuojama lėkštutė Rausva

Pirkdami šią prekę galite gauti 7 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,35€.

6123900

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

OXO transformuojama lėkštutė Rausva

7,50€ su PVM

Laikas vakarienei! Iš šios lėkštutės tikrai greitai dings visas maistas. Svarbiausias jos privalumas yra neslidus dugnas, kuris neleis lėkštutei judėti per stalą vaikui bandant sugaudyti maistą. Be to, lėkštutė turi specialią viršutinę lenktą detalę, kuri leidžia vaikui patogiau "sugaudyti" maistą, nes yra užlenkta į lėkštutės vidų. Kai vaikas pramoksta valgyti, šią viršutinę dalį galima tiesiog nuimti, taip paliekant įprastą neslidžiu dugnu lėkštutę.

Savybės:
- neslidus dugno paviršius;
- galimybė pašalinti spalvotą viršutinę detalę, kai vaikas išmoksta tinkamai valgyti;
- neturi ftalatų, BPA ir PVC.

Priežiūra:
- galima plauti indaplovėje;
- gali būti naudojamas mikrobangų krosnelėje.

Matmenys:
- aukštis 2,5 cm
- aukštis su 3,5 cm apsaugine spalvota detale;
- skersmuo 16 cm.

OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, tai yra: seniausių ir jauniausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę.

Plotis 16
Amžius 0,5 m. (6 mėn.), 3 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1 m., 0,8 m. (10 mėn.), 2 m.
Lytis Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

OXO transformuojama lėkštutė Rausva

OXO transformuojama lėkštutė Rausva

OXO transformuojama lėkštutė Rausva

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: