Pliušinis žaislas turistas Lemūras

Pirkdami šią prekę galite gauti 14 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 14 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,70€.

218350

Nauja prekė

Pliušinis žaislas turistas Lemūras

14,99€ su PVM

Pliušinis turistas Lemūras. Mielos išvaizdos Lemūras su fotoaparatu seks visur kur tu eisi ir palaikys draugiją. Švelnių, kokybiškų medžiagų pliušinis žaisliukas tikrai taps tavo geriausiu draugu.

Dydis: 29 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 m.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

Amžius 5 m., 1,5 m., 1 m., 4 m., 7 m., 2 m., 3 m., 6 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Minkšti, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Pliušinis žaislas turistas Lemūras

Pliušinis žaislas turistas Lemūras

Pliušinis žaislas turistas Lemūras

Susiję produktai