Migdukas kūdikiui meškutis Bruno

Pirkdami šią prekę galite gauti 42 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 42 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 2,10€.

ZA-BRUNO-01

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Migdukas kūdikiui meškutis Bruno

42,90€ su PVM

Migdukas kūdikiui meškutis Bruno. Bruno palengvins Jūsų vaiko nusiraminimą bei užmigimą. Atpalaiduojanti muzika ir prislopinta šilta oranžinė švieselė ramina ir nubaido mažylio baimes.

Meškutis gali groti 7 skirtingas melodijas: ššššš garsas, širdies plakimas, baltas triukšmas, raminanti muzika ir 3 lopšinės. Be to, ji taip pat turi balso įrašymo funkciją (iki 30 sekundžių). Galima pasirinkti vieną iš 3 garsumo lygių. Po 20 min. muzika ir šviesa išsijungia automatiškai, tačiau mažyliui pradėjus verkti ir taip aktyvavus verkimo jutiklio funkciją pasigirs paskutinė grojusi melodija. 

Savybės:
- šilta oranžinė šviesa;
- 7 melodijos: šššš....šššš..., širdies plakimas, baltas triukšmas, raminanti muzika ir 3 lopšinės;
- galimybė įrašyti savo balsą (iki 30 sek.);
- garso reguliavimas - 3 lygiai;
- automatinis išsijungimas po 20 minučių;
- verkimo jutiklis (cry sensor);
- minkštas, malonus apvalkalas - meškutis, kurį, išėmus modulį, lengva prižiūrėti;
- speciali kilputė - pakabinimui ant lovytės, vežimėlio ir t.t.
- 3xAAA baterija (nepridedama).

DĖMESIO: naudokite tik ALKALINE elementus!
 
Matmenys:
- aukštis 33 cm;
- plotis 20 cm;
- ilgis 13 cm.

Instrukcija: https://www.zazu-kids.nl/wp-content/uploads/2020/11/V2_Manual_PHOEBE_WITH-LINKS-2020_1125.pdf


ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

Elektronika Yra
Amžius 1,5 m., 0 mėn., 0,5 m. (6 mėn.), 0,8 m. (10 mėn.), 2 m., 0,4 m. (3 mėn.), 1 m., 0,75 m. (9 mėn.)
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Su garsais, Gyvūnai, Šviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Migdukas kūdikiui meškutis Bruno

Migdukas kūdikiui meškutis Bruno

Migdukas kūdikiui meškutis Bruno

Susiję produktai