Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI

Pirkdami šią prekę galite gauti 21 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 21 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,05€.

ZA-ELLI-01

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI

21,17€ su PVM

-40%

35,29€ su PVM

Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI. Naktinė lempa - linguolis visada pasiruošusi linksmybėms. Lempa svyra į šoną, tačiau visada grįžta į savo pradinę padėtį. Kai ateina laikas miegeliui ši lempa užpildys mažylio kambarį švelnia šviesa ir išbaidys visus baubukus. Pilvukas šviečia 7 skirtingomis spalvomis. Vaikiška naktinė lempa neįšyla ir automatiškai išsijungia po 30 minučių veikimo. Baterija įkraunama per USB kabelį. Na, o kai nuo mažylio meilės, lempa prašysis maudytis, tai padarysite itin lengvai, nes minkštoji dalis nusiima ir galima ją skalbti rankomis.

Savybės:
- judesio sensorius - lempa aktyvuojama ją pakreipiant;
- 7 skirtingų spalvų šviesa;
- automatinis išsijungimas po 30 minučių;
- pakraunama baterija USB jungtimi;
- minkšta dalis lengvai nuimama ir gali būti skalbiama rankomis.

Matmenys:
- aukštis 18 cm;
- plotis 8 cm.

Vartotojo vadovas: https://www.zazu-kids.nl/wp-content/uploads/2019/01/V1-LEX-ZACK-ELLI-Manual-900x144-2018-0918_HR.pdf


ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

Amžius 3 m., 6 m., 5 m., 1,5 m., 1 m., 4 m., 7 m., 2 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Šviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI

Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI

Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: