Naktinė lempa vaikams katytė KATIE

Pirkdami šią prekę galite gauti 31 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 31 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,55€.

ZA-KATIE-01

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Naktinė lempa vaikams katytė KATIE.

31,99€ su PVM

Naktinė lempa vaikams katytė KATIE. Pliušinio gyvūno pilvukas švelniai šviečia. Norėdami įjungti šviesą ir melodijas, tiesiog paspauskite triušiuko pilvuką. Vaikiška naktinė lempa turi 3 skirtingas melodijas ir du garso lygius. Galimi keli garsai: lopšinė, gamtos garsai ar muzika. Pliušinis gyvūnas pagamintas iš minkštos, malonios liesti medžiagos.
Šviesa ir garsas automatiškai išsijungia po 20 minučių.

Techniniai duomenys:
- palaikomos trimis 1,5 V AAA baterijomis (rinkinyje nėra);
- 3 galimos melodijos: gamtos garsai, lopšinė ar muzika;
- automatinis išsijungimas po 20 min.;
- tinkamas naudoti nuo gimimo, tačiau mes rekomenduojame vyresniems, kai patys gali paspausti pilvuką, maždaug nuo 2 metukų;
- žaislą galima plauti - išėmus garso ir šviesų modulį.

Žaislo matmenys:
- aukštis 32 cm;
- plotis 15 cm;
- ilgis 15 cm.

Vartotojo vadovas: https://www.zazu-kids.nl/wp-content/uploads/2020/06/V1_MAX-BO-KATIE_manual_WITH-LINKS_2020_0619.pdf


ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

Amžius 1,5 m., 3 m., 6 m., 2 m., 4 m., 5 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Šviečiantys, Su garsais

Parašyti atsiliepimą

Naktinė lempa vaikams katytė KATIE

Naktinė lempa vaikams katytė KATIE

Naktinė lempa vaikams katytė KATIE.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: