Naktinė lempa zebriukas ZACK

Pirkdami šią prekę galite gauti 26 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 26 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,30€.

ZA-ZACK-01

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Naktinė lempa zebriukas ZACK

26,47€ su PVM

-25%

35,29€ su PVM

Naktinė lempa zebriukas ZACK. Naktinė lempa - linguolis visada pasiruošusi linksmybėms. Lempa svyra į šoną, tačiau visada grįžta į savo pradinę padėtį. Kai ateina laikas miegeliui ši lempa užpildys mažylio kambarį švelnia šviesa ir išbaidys visus baubukus. Pilvukas šviečia 7 skirtingomis spalvomis. Lempa neįšyla ir automatiškai išsijungia po 30 minučių veikimo. Baterija įkraunama per USB kabelį. Na, o kai nuo mažylio meilės, lempa prašysis maudytis, tai padarysite itin lengvai, nes minkštoji dalis nusiima ir galima ją skalbti rankomis.

Savybės:
- judesio sensorius - lempa aktyvuojama ją pakreipiant;
- 7 skirtingų spalvų šviesa;
- automatinis išsijungimas po 30 minučių;
- pakraunama baterija USB jungtimi;
- minkšta dalis lengvai nuimama ir gali būti skalbiama rankomis.

Matmenys:
- aukštis 18 cm;
- plotis 8 cm.„Zazu“ prekės ženklas yra kilęs iš Nyderlandų, o jo tikslas yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė „Zazu“ ženklo kūrėjų misija.

Amžius3 m., 6 m., 5 m., 1,5 m., 1 m., 4 m., 7 m., 2 m.
LytisBerniukams, Mergaitėms
RūšisŠviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Naktinė lempa zebriukas ZACK

Naktinė lempa zebriukas ZACK

Naktinė lempa zebriukas ZACK

Susiję produktai