Naktinė lempa liūtukas LEX

Pirkdami šią prekę galite gauti 28 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 28 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,40€.

ZA-LEX-01

Nauja prekė

Naktinė lempa liūtukas LEX

28,23€ su PVM

-20%

35,29€ su PVM

Naktinė lempa liūtukas LEX. Naktinė lempa - linguolis visada pasiruošusi linksmybėms. Lempa svyra į šoną, tačiau visada grįžta į savo pradinę padėtį. Kai ateina laikas miegeliui ši lempa užpildys mažylio kambarį švelnia šviesa ir išbaidys visus baubukus. Pilvukas šviečia 7 skirtingomis spalvomis. Lempa neįšyla ir automatiškai išsijungia po 30 minučių veikimo. Baterija įkraunama per USB kabelį. Na, o kai nuo mažylio meilės, lempa prašysis maudytis, tai padarysite itin lengvai, nes minkštoji dalis nusiima ir galima ją skalbti rankomis.

Savybės:
- judesio sensorius - lempa aktyvuojama ją pakreipiant;
- 7 skirtingų spalvų šviesa;
- automatinis išsijungimas po 30 minučių;
- pakraunama baterija USB jungtimi;
- minkšta dalis lengvai nuimama ir gali būti skalbiama rankomis.

Matmenys:
- aukštis 18 cm;
- plotis 8 cm.„Zazu“ prekės ženklas yra kilęs iš Nyderlandų, o jo tikslas yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė „Zazu“ ženklo kūrėjų misija.

Amžius5 m., 1,5 m., 1 m., 4 m., 7 m., 2 m., 3 m., 6 m.
LytisBerniukams, Mergaitėms
RūšisŠviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Naktinė lempa liūtukas LEX

Naktinė lempa liūtukas LEX

Naktinė lempa liūtukas LEX

Susiję produktai