Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

ZA-GINA-02

Nauja prekė

Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina.

29,99€ su PVM

Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina. Žirafa Gina yra ne tik daugiaspalvė naktinė lempa, bet ir žibintuvėlis. Lempa yra septynių skirtingų spalvų, kurios išsijungia po 30 minučių veikimo. Kai jūsų vaikui reikia papildomos šviesos, norint eiti į tualetą, skaityti knygą ar surasti mėgstamą žaislą, jis gali pakelti lempą ir įjungti žibintuvėlį. Žibintuvėlis automatiškai išsijungia po 10 min, kad mažyliui pamiršus išjungti neišsikrautų baterija.

Techniniai duomenys:
- naktinė lempa ir žibintuvėlis viename;
- po 10 minučių žibintuvėlis automatiškai išsijungia;
- naktinė lemputė automatiškai išsijungia po 30 minučių;
- lemputė šviečia 7 skirtingomis spalvomis;
- USB laidu pakraunama baterija.

Matmenys:
- aukštis 21 cm
- plotis 6 cm„Zazu“ prekės ženklas yra kilęs iš Nyderlandų, o jo tikslas yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė „Zazu“ ženklo kūrėjų misija.

Amžius6 m., 5 m., 1,5 m., 4 m., 7 m., 2 m., 3 m.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisŠviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina

Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina

Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina.

Susiję produktai