Naktinė lempa pelėda Lou

Pirkdami šią prekę galite gauti 39 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 39 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,95€.

ZA-LOU-03

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Naktinė lempa pelėda Lou

39,99€ su PVM

Susipažinkite su Lou - naktinė lemputė, kuri reaguoja į balsą. Kai jūsų vaikas atsibunda, Lou įsijungia ir švelniai apšviečia kambarį. Balsas aktyvuoja garso jutiklį, kuris įjungia pelėdžiuką. Jei norite, galite palikti pelėdą budėti, šviesti ir saugoti miegelį visą naktį.
Ruošdamiesi miegeliui (renkdamiesi, skaitydami knygą ir t.t.) galite įjungti abi lemputes, o atsigulę - sumažinti jų ryškumą. Taip pat galite palikti tik vieną iš šviesos šaltinių - žiedą arba pelėdą. Pelėda skleidžia švelnią švieselę, o žiedas ryškesnę. Šviesa užsidegs, kai vaikas bus neramus, švelniai apšviečiant kambarį ir parodant, kad nėra ko bijoti. Kai mažylis nusiramins, lemputė automatiškai išsijungs po 2 minučių.
Lempa turi laikmatį su automatiniu išjungimu. Galite nustatyti laikmatį, kad jis automatiškai išsijungtų, kai vaikas užmiega. Galite sumažinti ryškumą, nustatyti, kad Lou išsijungtų po 30 ar 60 minučių.

Techniniai duomenys:
- veikia įjungtas į elektros lizdą arba su elementais (3 x AA, nepridedama);
- yra automatinis išsijungimas;
- galima įjungti tik vieną iš lempos dalių;
- reaguoja į garsą;
- lempa turi 3 ryškumo lygius.

Lempos matmenys:
- aukštis 14 cm;
- plotis 20 cm;
- ilgis 12 cm.„Zazu“ prekės ženklas yra kilęs iš Nyderlandų, o jo tikslas yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė „Zazu“ ženklo kūrėjų misija.

Amžius0 mėn., 0,4 m. (3 mėn.), 0,5 m. (6 mėn.), 1 m., 3 m., 4 m., 6 m., 0,8 m. (10 mėn.), 0,75 m. (9 mėn.), 7 m., 5 m., 2 m., 1,5 m.
LytisMergaitėms
RūšisŠviečiantys

Parašyti atsiliepimą

Naktinė lempa pelėda Lou

Naktinė lempa pelėda Lou

Naktinė lempa pelėda Lou

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: