Disney medinis bokštas-rūšiuoklė

Pirkdami šią prekę galite gauti 12 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 12 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60€.

TY839

Nauja prekė

Disney medinis bokštas-rūšiuoklė

12,50€ su PVM

-50%

24,99€ su PVM

Disney medinis bokštas-rūšiuoklė. Spalvingas dėžučių bokštas su visais pagrindiniais Disney veikėjais. Dėžučių bokštas smsgus tuo, kad lavinant motoriją ir rankų-akių koordinaciją galima statyti bokštus, mokytis didelis-mažas sąvokų dėliojant dėžutes vieną į kitą. Taip pat Rinkinyje yra ir 5 pagrindinių geometrinių formų skirtingų dydžių formos, kurias reikia surūšiuoti į atitinkamas dėžutes su tokios pat formos išpjovimais. Ant formų yra raidelės ir skaičiai (1 -ant mažiausios detalės, 5 - ant didžiausios detalės), ant bokšto dėžučių rasite pagrindinius Disney herojus, rūšiuoklę su pagrindinėmis geometrinėmis formomis, raides bei skaičius.
Pastatyto bokšto dydis: 45, 5 cm. Mažiausios dėžutės dydis: 6 cm, didžiausios: 12 cm.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. Pakuotė nėra žaislas, būtina ją pašalinti prieš duodant vaikui žaislą. Spalvos ir kai kurios detalės gali skirtis. GAMINTOJAS: Ningbo Tooky Toy Co., Ltd. 23-161# Innovation 128 Business Villa, No.818 Qiming Road,Yinzhou, Ningbo, Kinija. IMPORTUOTOJAS: Be iMeX bvba/sprl, Markt 48, 1780 Wemmel, Belgija.

Elementų skaičius 10
Amžius 2 m., 1,5 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Disney medinis bokštas-rūšiuoklė

Disney medinis bokštas-rūšiuoklė

Disney medinis bokštas-rūšiuoklė

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: