Yookidoo Ančiukų lenktynės

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

40164

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo Ančiukų lenktynės.

34,99€ su PVM

Paleisk antytes! O ar dabar pagausi?
Šis vandens žaislas tur unikalią vandens siurbimo sistemą, todėl žaidimai vonioje tampa dar smagesni.
Pritvirtinkite fontaną prie plokščio paviršiaus vonios apačioje, pritvirtinkite visus tris siurbtukus, įsitikindami. Užpildykite vonią vandeniu. Vandens lygis turėtų būti 4–14 cm. Įjunkite žaislą įjungimo / išjungimo mygtuku, esančiu ant žalio lapo. Paleiskite žaisliukų į mėlyną ežerėlį ir stebėkite kaip vienas kitą vejasi. Paimkite vieną ančiuką ir uždėkite ant fontanėlio - štai naujas vandens triukas! Keiskite ančiukus, paklauskite vaiko kokia ančiuko spalva, ar žino kiek ančiukų yra fontanėlyje ar koks skaičiukas parašytas ant ančiuko.

Apdovanojimai:
- Metų žaislas - 2016 m Toy Award;
- Top Toy of the Year Award 2016 - Creative Cild Awards.

Rinkinyje:
- 1x fontanas;
- 4x juokingi ančiukai.

Fontano matmenys:
- skersmuo 21 cm;
- aukštis 14 cm.
"Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Aukštis 21
Plotis 22
Ilgis 22
Amžius 0,5 m. (6 mėn.), 1 m., 0,8 m. (10 mėn.), 0,75 m. (9 mėn.), 2 m., 1,5 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Gyvūnai, Vonios žaislai
Įvertinimas 
2021-10-14

Rekomenduoju!

Žaismingi, spalvingi ančiukai, kurie skatina vaiką pasinerti į vandens linksmybes kartu su jais. Mūsų mergina ne tik stebėjo ančiukus, tačiau juos kruopščiai apžiūrinėjo, plojo katutes, krykštavo stebėdama juos - išdykėlius ančiukus. Maudynių metu trykštantis vanduo tik dar labiau sustiprino norą maudytis kartu su ančiukais! Superinės vaiko maudynės su Yookidoo Ančiukų lenktynėmis! Ačiū

Įvertinimas 
2021-09-17

Puikus

Dukra bijojo vonios, tai peržiūrėjome vonios žaislų 'TOPUS' ir nusprendėm įsigyti šį. Dabar nebėra jokių baimių, pati pirma lekia į vonią, kai pamato, kad eisim su ančiukais turkštis. Rekomenduoju.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Ančiukų lenktynės

Yookidoo Ančiukų lenktynės

Yookidoo Ančiukų lenktynės.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: