Yookidoo Fontanas su priedais

Pirkdami šią prekę galite gauti 31 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 31 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,55€.

40115

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo Fontanas su priedais.

31,99€ su PVM

Yookidoo fontanas su priedais yra puikus žaislas, siūlantis daugybę būdų, kaip atrasti naujus vandens džiaugsmus. Fontanas turi unikalų vandens siurbliuką, kuris leidžia vandenį kaip fontanas. Dėliok priedus ir stebėk kaip skirasi jų savybės: vienas sukasi, kitas purškia ir t.t. Laivelius galima naudoti ir kaip atskirus vonios žaislus. Yookidoo vandens žaislai ne tik lavina akių-rankų koordinciją, priežasties-pasėkmės suvokimą, tačiau ir skatina kūrybinius eksperimentus.
Reikalingos 3xAA baterijos.

Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius 1 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Vonios žaislai
Įvertinimas 
2021-04-09

Jovilė

Gavom pirmojo gimtadienio proga - tikrai labai patiko - žaidžiam visa šeima :) Įdomus žaislas ir ne tik vandenyje.

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
2020-10-17

Puikus žaislas

Paprašėm dovanų, ir tikrai tai buvo pats geriausias sprendimas! Puikus žaislas, abu vaikai nuo jo neatsitraukia. Rekomenduoju visiems kieno vaikai mėgsta leisti laiką vonioje.

  • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Fontanas su priedais

Yookidoo Fontanas su priedais

Yookidoo Fontanas su priedais.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: