Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys

Pirkdami šią prekę galite gauti 26 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 26 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,30€.

40172

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys.

26,99€ su PVM

Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys. Unikali Yookidoo siurbliuko sistema ir daugybė antino priedų laiką vonioje pavers tikra pramoga. Keičiami antino priedai ir aksesuarai skatina vaiką žaisti kūrybiškai bei leidžia naudoti žaislą tiek vandenyje tiek ir kambaryje. Rinkinyje yra ir konteineris visiems priedams sudėti ir antinui nudžiūti, konteineris kabinasi prie sienos.
Prieš žaisdami įsitikinkite, kad vandens lygis siekia bent 10 cm. Antino plaukimo kryptį galite reguliuoti reguliuodami jo patranką ir purškiamo vandens kryptį.

Komplekte:
- 1x antinas;
- 15x priedų;
- 1x laikymo konteineris.

Produktas paženklintas CE ženklu."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius4 m., 5 m., 3 m., 6 m., 2 m.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisVonios žaislai, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys

Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys

Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: