EduShape vonios žaidimas Dinozaurai

Pirkdami šią prekę galite gauti 16 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 16 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,80€.

es547009

Nauja prekė

EduShape vonios žaidimas Dinozaurai.

16,59€ su PVM

EduShape vonios žaidimas Dinozaurai. Tai detalės, kurios sušlapusios puikiai limpa prie vonios sienų ir viena kitos, todėl ant sienų galima kurti savas istorijas ir situacijas. Detalės yra itin atsparios pelėsiui, greitai džiūsta, nesugeria vandens ir nekeičia formos. Rinkinyje rasite ir specialų krepšį detalėms laikyti ir džiovinti.

Rinkinyje yra 13 detalės.

Žaidimas lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, vaizduotę, socialinių situacijų supratimą, socialinius įgūdžius.EduShape tai prekės ženklas, kuris gyvuoja jau nuo 1983 m. Šios kompanijos pagrindinis tikslas aprūpinti priešmokyklinukus įdomiais lavinamaisiais žaislais ir ugdymo priemonėmis. Kompanija stengiasi žvelgti į pasaulį mažylių akimis ir kurti jiems įdomius žaislus, kurie būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi jų lavinimo proceso metu.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 m.
ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko be priežiūros, kai jis yra vandenyje ar prie jo.

GAMINTOJAS: ZITELNY INDUSTRIES LTD `EDUSHAPE TOY DIVISION, 9 AMAL ST ROSH HA'AYIN 48091, P O BOX 11788 Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Elementų skaičius 13
Amžius 4 m., 5 m., 3 m., 6 m.
Lytis Berniukams
Rūšis Vonios žaislai, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

EduShape vonios žaidimas Dinozaurai

EduShape vonios žaidimas Dinozaurai

EduShape vonios žaidimas Dinozaurai.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: