EduShape vonios Žvejybos žaidimas

Pirkdami šią prekę galite gauti 13 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,65€.

es915018

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

EduShape vonios Žvejybos žaidimas.

13,99€ su PVM

EduShape vonios Žvejybos žaidimas. Tai detalės, kurios sušlapusios puikiai limpa prie vonios sienų ir viena kitos, todėl ant sienų galima kurti savas istorijas ir situacijas. Detalės yra itin atsparios pelėsiui, greitai džiūsta, nesugeria vandens ir nekeičia formos.

Tai smagus žaidimas tiek vonioje, tiek baseine ar tvenkinyje. Rinkinyje yra dvi meškerės ir daugybė vandens gyventojų - sužvejok juos!

Rinkinyje yra 2 meškerės su 4 kabliukais (2 didesni - lengvesnei žvejybai, 2 mažesni - sudėtingesnei žvejybai), 34 vandens gyventojai.

Žaidimas lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, vaizduotę, socialinius įgūdžius.EduShape tai prekės ženklas, kuris gyvuoja jau nuo 1983 m. Šios kompanijos pagrindinis tikslas aprūpinti priešmokyklinukus įdomiais lavinamaisiais žaislais ir ugdymo priemonėmis. Kompanija stengiasi žvelgti į pasaulį mažylių akimis ir kurti jiems įdomius žaislus, kurie būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi jų lavinimo proceso metu.


Produktas paženklintas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko be priežiūros, kai jis yra vandenyje ar prie jo. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: ZITELNY INDUSTRIES LTD `EDUSHAPE TOY DIVISION, 9 AMAL ST ROSH HA'AYIN 48091, P O BOX 11788 Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Amžius 4 m., 3 m., 5 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Vonios žaislai, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

EduShape vonios Žvejybos žaidimas

EduShape vonios Žvejybos žaidimas

EduShape vonios Žvejybos žaidimas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: