EduShape vonios žaidimas-dėlionė Gyvūnai

Pirkdami šią prekę galite gauti 16 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 16 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,80€.

es545004

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

EduShape vonios žaidimas-dėlionė Gyvūnai.


16,79€ su PVM

EduShape vonios žaidimas-dėlionė Gyvūnai. Tai detalės, kurios sušlapusios puikiai limpa prie vonios sienų ir viena kitos, todėl ant sienų galima kurti savas istorijas ir situacijas. Detalės yra itin atsparios pelėsiui, greitai džiūsta, nesugeria vandens ir nekeičia formos.

Rinkinyje yra 26 detalės: įvarios gyvūnų galvytės ir kūneliai, sumeskite juos į vonią ir ieškokite kur kieno kūnelis lipindami tiesiog ant vonios sienos arba kurkite miksuotus gyvūnėlius!
Dėlionę smagu dėlioti ir sausomis detalėmis kambaryje. Visos detalės sudėtos į patogų indą su rankena.

Rinkinyje yra 26 detalės. Detalių dydis apie 7 cm.

Žaidimas lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, vaizduotę, socialinius įgūdžius, loginį mąstymą.

Produktas paženklintas CE ženklu.EduShape tai prekės ženklas, kuris gyvuoja jau nuo 1983 m. Šios kompanijos pagrindinis tikslas aprūpinti priešmokyklinukus įdomiais lavinamaisiais žaislais ir ugdymo priemonėmis. Kompanija stengiasi žvelgti į pasaulį mažylių akimis ir kurti jiems įdomius žaislus, kurie būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi jų lavinimo proceso metu.

GAMINTOJAS: ZITELNY INDUSTRIES LTD `EDUSHAPE TOY DIVISION, 9 AMAL ST ROSH HA'AYIN 48091, P O BOX 11788 Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Elementų skaičius26
Amžius3 m., 5 m., 4 m.
LytisBerniukams, Mergaitėms
RūšisVonios žaislai, Lavinamieji, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

EduShape vonios žaidimas-dėlionė Gyvūnai

EduShape vonios žaidimas-dėlionė Gyvūnai

EduShape vonios žaidimas-dėlionė Gyvūnai.


Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: