OXO prilimpanti vaikiška lėkštė su skiltimis Tamsiai mėlyna

Pirkdami šią prekę galite gauti 11 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,55€.

61121100

Nauja prekė

OXO prilimpanti vaikiška lėkštė su skiltimis

DĖMESIO: turėsime 2 d.d. bėgyje, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

11,99€ su PVM

„Stick & Stay“ serijos prilimpanti lėkštė su skiltimis turi specialų prilimpantį dugną, kuris tvirtai "prisisiurbia" prie paviršiaus. Kai mažylis pradeda atrasti pirmuosius skonius, toks dubenėlis itin patogus, nes vaikas negali jo apversti it išpilti dubenėlyje esančio maisto. Šoninės lėkštės sienelės taip pat sukurtos taip, kad vaikui būtų patogu valgyti savarankiškai ir maistas lengvai neiškristų.

Savybės:
- "prisisiurbiantis" lėkštės dugnas;
- lengva valyti ir prižiūrėti;
- yra 4 skiltys;
- galima plauti indaplovėje.

Medžiaga: patvari plastmasė - be ftalatų, BPA ir PVC.

Matmenys:
- aukštis 4,5 cm;
- pagrindo skersmuo 19,5 cm;
- puodelio skersmuo 19,5 cm.OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

Aukštis 4,5
Plotis 19,5
Amžius 0,8 m. (10 mėn.), 2 m., 0,5 m. (6 mėn.), 3 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1,5 m., 1 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

OXO prilimpanti vaikiška lėkštė su skiltimis Tamsiai mėlyna

OXO prilimpanti vaikiška lėkštė su skiltimis Tamsiai mėlyna

OXO prilimpanti vaikiška lėkštė su skiltimis

DĖMESIO: turėsime 2 d.d. bėgyje, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: