OXO prilimpanti lėkštutė Rausva

Pirkdami šią prekę galite gauti 11 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,55€.

61120800

Nauja prekė

OXO prilimpanti lėkštutė Rausva.

11,99€ su PVM

„Stick & Stay“ serijos dubenėlis turi specialų prilimpantį dugną, kuris tvirtai "prisisiurbia" prie paviršiaus. Kai mažylis pradeda atrasti pirmuosius skonius, toks dubenėlis itin patogus, nes vaikas negali jo apversti it išpilti dubenėlyje esančio maisto. Šoninės dubenėlio sienelės taip pat sukurtos taip, kad vaikui būtų patogu valgyti savarankiškai ir maistas lengvai neiškristų.

Savybės:
- "prisisiurbiantis" dubenėlio dugnas;
- lengva valyti ir prižiūrėti;
- galima plauti indaplovėje.

Medžiaga: patvari plastmasė - be ftalatų, BPA ir PVC.

Matmenys:
- aukštis 4,5 cm;
- pagrindo skersmuo 19,5 cm;
- puodelio skersmuo 19,5 cm.

OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, tai yra: seniausių ir jauniausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę.

Aukštis 4,5
Plotis 19,5
Amžius 0,5 m. (6 mėn.), 3 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1,5 m., 1 m., 0,8 m. (10 mėn.), 2 m.
Lytis Mergaitėms
Įvertinimas 
2021-03-03

Monika

Pati netikėjau, bet buvau maloniai nustebinta, kokia kokybiška lėkštė! Taip prisisiurbia prie stalo, kad net man sunku atplėšti. Matosi, jog kokybiškai pagaminta, gražaus dizaino ir patogi valgymui. Super, tikrai rekomenduoju!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

OXO prilimpanti lėkštutė Rausva

OXO prilimpanti lėkštutė Rausva

OXO prilimpanti lėkštutė Rausva.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: