Miniland vežimėlis lėlei

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

97020

Nauja prekė

Miniland vežimėlis lėlei.

34,50€ su PVM

Miniland vežimėlis lėlei - vežimėlis/skėtukas. Aliuminio pagrindo vežimėlis lėlytėms, kuris patogiai ir kompaktiškai susilanksto. Vežimėlio medžiaga yra atspari vandeniui, todėl lengvai prižiūrima bei gali būti nuimama skalbimui.

Lėlių vežimėlis itin lengvas ir manevringas - priekinis ratas sukasi 360 laipsnių.

Vežimėlio aukštis - 52 cm.

Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.


Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Amžius 4 m., 5 m., 3 m., 6 m.
Lytis Mergaitėms
Rūšis Lėlės

Parašyti atsiliepimą

Miniland vežimėlis lėlei

Miniland vežimėlis lėlei

Miniland vežimėlis lėlei.

Susiję produktai