Miniland krepšys lėlytei (38 cm)

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

31195

Nauja prekė

Miniland krepšys lėlytei (38 cm)

29,50€ su PVM

Miniland pintas krepšys lėlytei (38 cm). Patogus krepšys lėlytei su rankenomis. Jaukiam miegeliui ir patogioms kelionėms 38 cm. Miniland lėlytėms.

Dydis/ilgis: 44 cm.

Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Plotis 38
Amžius 2 m., 1 m., 4 m., 5 m., 1,5 m., 3 m., 6 m.
Lytis Mergaitėms
Rūšis Lėlės

Parašyti atsiliepimą

Miniland krepšys lėlytei (38 cm)

Miniland krepšys lėlytei (38 cm)

Miniland krepšys lėlytei (38 cm)

Susiję produktai