Lavinamasis žaislas Besislapstantys ežiukai

Pirkdami šią prekę galite gauti 25 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 25 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,25€.

FA223

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Lavinamasis žaislas Besislapstantys ežiukai

25,95€ su PVM

Sudėkite, sujunkite ir išlaisvinkite savo vaizduotę! Prisiglaudęs prie kiekvieno ežiuko slepiasi kitas ežiukas, dar mielesnis ir mažesnis nei buvęs prieš tai. Nuimkite juos vieną paskui kitą ir pamatykite besišypsančius veidelius, zig-zagais einančias formas, spalvotus riedančius ratukus - kiekvienas ežiukas taps žavingu nauju draugu. O tuomet.. sujunkite juos nuo didžiausio iki mažiausio.
Su šiais smagiais ir draugiškais ežiukais-slapukais ankstyvasis lytėjimo mokymasis tampa vienu malonumu. Rūšiuokite, įdėkite, ištraukite įvairius daiktus, leiskite vaikui imti skirtingus daiktus ir bandyti juos įdėti į skirtingų dydžių ežiukus, tai leis vaikui lavinti dydžio suvokimą ir erdvinį mąstymą.
Žaidimas skatina smulkiuosius motorinius įgūdžius, erdvinį suvokimą, sensorinį ugdymą, didelis-mažas sąvokų pažinimą.

Rinkinyje: 4 skirtingų spalvų ir formų ežiukai.


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.
GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

Elementų skaičius 4
Amžius 2 m., 1 m., 1,5 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Gyvūnai, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Lavinamasis žaislas Besislapstantys ežiukai

Lavinamasis žaislas Besislapstantys ežiukai

Lavinamasis žaislas Besislapstantys ežiukai

Susiję produktai