Rūšiavimo žaidimas Vaisiai

Pirkdami šią prekę galite gauti 26 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 26 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,30€.

LER6715

Nauja prekė

Rūšiavimo žaidimas Vaisiai

26,49€ su PVM

Rūšiavimo žaidimas Vaisiai. Atskirkite ir sujunkite šiuos spalvingus vaisius. Tai smagus būdas mokytis spalvų bei formų ir kartu lavinti rankų-akių koordinaciją, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą. Be to, vaisius galėsite naudoti ir vaidmenų žaidimams, pavyzdžiui, virtuvėlėje.

Rinkinyje rasite 8 vaisius: apelsiną, ananasą, 2 obuolius (žalią ir raudoną), 2 kekes vynuogių (violetines ir žalias), 2 kriaušes (žalią ir geltiną).

Apelsino dydis: 6 cm, ananaso: 9 cm.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 m.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

Amžius 2 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Lavinamieji, Maistas

Parašyti atsiliepimą

Rūšiavimo žaidimas Vaisiai

Rūšiavimo žaidimas Vaisiai

Rūšiavimo žaidimas Vaisiai

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: