Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas

Pirkdami šią prekę galite gauti 19 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 19 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,95€.

LER8904

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas

19,99€ su PVM

Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas Spike. Ežiukas pametė visus spygliukus ir prašo pagalbos juos visus susigrąžinant. Šis mielas tėvų ir specialistų pripažintas ežiukas padeda vaikui lavinti rankyčių raumenis, rankų-akių koordinaciją, smulkiąją motoriką.

Spalvingi spygliukai taip pat gali būti naudojami spalvoms ir skaičiams pažinti.

Savybės:
-12 spalvotų spygliukų;
- ežiukas (atveriamas, į vidų galima sudėti spygliukus);
- ežiuko dydis apie 15 cm.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

Elementų skaičius 14
Amžius 1,5 m., 2 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Gyvūnai, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas

Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas

Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: