Žodyno kortelės (156 vnt.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 23 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 23 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,15€.

LER6079

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Žodyno kortelės (156 vnt.)

23,49€ su PVM

Žodyno kortelės (156 vnt.). Kortelės yra dvipusės: vienoje pusėje matysite anglišką objekto pavadinimą, kitoje yra vieta įrašyti pavadinimą.
Visos kortelės suskirstytos į 16 temų: mokykla ir veiklos, spalvos, skaičiai, formos ir dydžiai, žmogaus kūnas, emocijos, šeima, namai, maistas, pinigai, laikas, oras, apranga, gyvūnai, bendruomenė ir klasė.

Korteles galima naudoti tiek mokantis pirmųjų žodžių gimtąją kalba, tiek mokantis anglų kalbos.

Kortelių dydis: 9x9 cm. Kortelės blizgaus, lengvai nuvalomo ir prižiūrimo, patvaraus paviršiaus.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

Elementų skaičius 156
Amžius 6 m., 7 m., 10 m., 4 m., 8 m., 5 m., 9 m. , 3 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Žodyno kortelės (156 vnt.)

Žodyno kortelės (156 vnt.)

Žodyno kortelės (156 vnt.)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: