Triašis gnybtukas (1 vnt)

Pirkdami šią prekę galite gauti 2 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10€.

LER2964

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Triašis gnybtukas (1 vnt)

2,59€ su PVM

Triašis gnybtukas (1 vnt).

Šie spalvingi gnybtukai-pincetai padeda mažiems vaikams praktikuoti būtinus smulkiosios motorikos įgūdžius, ypač pieštuko laikymo įpročius. Kiekvienas gnybtukas sukurtas taip, kad vaikas intuityviai dėtų taisyklingai pirštukus (kaip mokydamasis rašyti), todėl žaisdamas vaikas pripranta prie taisyklingo pieštuko laikymo.

Šie gnybtukai idealiai tinka tiek veikloms namuose, tiek ir specialistams: mokytojams, darželio auklėtojams ir ergoterapeutams.

Dydis: 12x4 cm.Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 4 m.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

Amžius 3 m., 6 m., 5 m., 4 m., 7 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Triašis gnybtukas (1 vnt)

Triašis gnybtukas (1 vnt)

Triašis gnybtukas (1 vnt)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: