Atminties lavinimo žaidimas - MEMO "Gyvūnai"

Pirkdami šią prekę galite gauti 5 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,25€.

84167

Nauja prekė

Atminties lavinimo žaidimas - MEMO "Gyvūnai"

5,95€ su PVM

Atminties lavinimo žaidimas - MEMO "Gyvūnai"

MEMO (atminties) kortelės - edukacinis ir pažintinis atminties žaidimas - puiki priemonė lavinti atmintį! 2-4 metukų amžiaus vaikams.

Atminties lavinimo kortelės - memo:

  • Žaidimas lavina atmintį, pastabumą;
  • linksmi ir gražūs paveiksliukai;
  • Memo kortelėmis galima žaisti vienam arba keliese;
  • Rekomenduojama 2-4 metukų amžiaus vaikams. Jaunesniems nei 3 metų vaikučiams, reikalinga suaugusių priežiūra;
  • Matmenys: 12 x 4,5 x 12 cm;
  • Iš viso 24 detalės;
  • Natūralaus medžio, saugios kortelės.

 MEMO (atminties) kortelės - puiki priemonė lavinti atmintį! Surinkite kiek įmanoma daugiau sutampančių kortelių porų, t.y dvi kortelės su tokiu pačiu paveiksliuku, ir tapkite nugalėtoju!

Žaidimo taisyklės:
1 variantas: 
Paskleiskite atverstas korteles ant stalo. Jauniausias žaidėjas pradeda ir žaidimas tęsiamas laikrodžio rodyklės kryptimi. Kiekvieno ėjimo metu, žaidėjas ima dvi korteles taip, kad visi galėtų matyti jų paveikslėlius. Jeigu kortelės sutampa, žaidėjas pasilieka jas. Jis gali tęsti tol, kol ištraukia dvi korteles, kurios nesutampa. Kai tai nutinka, žaidėjas korteles užverčia ir padeda atgal. Tuomet žaidžia kitas žaidėjas. Laimi žaidėjas, kuris žaidimo pabaigoje turi daugiausiai kortelių.
2 variantas: (Galima žaisti vienam) Sudėkite užverstas korteles (paveiksliukų turi nesimatyti) į kvadratą. Atverkite po dvi korteles: atvertus vieną, turite surasti, kur yra tokia pati antroji kortelė. Neradus, korteles užverčiame. Atradus - paliekame atverstas. Galite pradėti žaisti ir ne su visomis 48 kortelėmis iškart, o, atrinkus, iš pradžių 2 poras kortelių, vėliau 3 poras, 4 poras ir t.t., vis didinant porų skaičių ir sunkinant žaidimą, kol galiausiai taip išlavinsite atmintį, kad nesunkiai sužaisite ir su 24 porom (visomis 48) kortelių.
3 variantas: Užverčiamos visos kortelės ir išdėliojamos ant stalo; vienu ėjimu vienas žaidėjas gali atversti tik 2 korteles; reikia rasti kuo daugiau vienodų kortelių, o radus - pasiimti: sekite, kokias korteles atverčiate ne tik Jūs, bet ir kiti žaidėjai ir, kai ateis Jūsų eilė, atverskite vieną kortelę, o kitos ieškokite vienu pasirinkimu atsitiktinai arba prisiminkite - gal jau ją žiūrėjote, o gal ją buvo atvertę kiti žaidėjai?

Produktas paženklintas CE ženklu.

 

Elementų skaičius24
Amžius4 m., 3 m., 2 m.
LytisBerniukams, Mergaitėms
RūšisGyvūnai, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Atminties lavinimo žaidimas - MEMO "Gyvūnai"

Atminties lavinimo žaidimas - MEMO "Gyvūnai"

Atminties lavinimo žaidimas - MEMO "Gyvūnai"

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: