EduShape Grandinėlė

Pirkdami šią prekę galite gauti 15 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 15 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,75€.

es926066

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

EduShape Grandinėlė

15,59€ su PVM

-20%

19,49€ su PVM

EduShape Grandinėlė. Net 66 skirtingų spalvų ir tekstūrų grandinėlės žiedelių. Spalvingi, smagūs, lengvai suveriami žiedeliai tinka nuo pirmųjų mėnesių - lavinant smulkiąją motoriką. Galima duoti po vieną žiedelį arba sujungti grandinėlę - mažyliui tai tarsi atradimų lobis, juk kiekvienas žiedelis kitoks, įdomu ir pažiūrėti, ir paliesti, o gal net paragauti. Su vyresniu mažyliu galima jungti grandinėles drauge, iš pradžių bet kaip, vėliau rūšiuojant pagal spalvas, formas ir t.t. Jungimo galimybės beribės.

Žaidimo metu mažylis galės lavinti smulkiąją motoriką, loginį mąstymą, vaizduotę, mokysis spalvų, lavins sensorinius pojūčius.

Produktas paženklintas CE ženklu. Tinka vaikams nuo gimimo: pirmiausiai leidžiant stebėti sukabintą spalvotą grandinėlę, vėliau liesti ar net kramtyti, o vyresniems verti, rūšiuoti.

EduShape tai prekės ženklas, kuris gyvuoja jau nuo 1983 m. Šios kompanijos pagrindinis tikslas aprūpinti priešmokyklinukus įdomiais lavinamaisiais žaislais ir ugdymo priemonėmis. Kompanija stengiasi žvelgti į pasaulį mažylių akimis ir kurti jiems įdomius žaislus, kurie būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi jų lavinimo proceso metu.

GAMINTOJAS: ZITELNY INDUSTRIES LTD `EDUSHAPE TOY DIVISION, 9 AMAL ST ROSH HA'AYIN 48091, P O BOX 11788 Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Elementų skaičius66
Amžius0,4 m. (3 mėn.), 1 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1,5 m., 0,5 m. (6 mėn.), 0,8 m. (10 mėn.), 2 m.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisLavinamieji

Parašyti atsiliepimą

EduShape Grandinėlė

EduShape Grandinėlė

EduShape Grandinėlė

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: