Dodo spalvinimo plakatas Skaičiai

Pirkdami šią prekę galite gauti 3 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,15€.

300947

Nauja prekė

Dodo spalvinimo plakatas Skaičiai

3,99€ su PVM

Dodo spalvinimo plakatas Skaičiai. Įsivaizduokite, jei spalvintumėte ir tuo pačiu mokytumėtės skaičių? Skaičiai ir linksmi paveikslėliai paslėpti šiame plakate, kuris padės mažyliui pažinti skaičius. Vaikams yra suteikiama visiška kūrybos laisvė - dažykite, spalvinkite bet kuria mėgstama spalva skaitmenis ir šalia esančius atitinkamo skaičiaus gyvūnus.

Dydis: 72x51 cm.
Pakuotės dydis: 56x6x6 cm.

DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 4 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

Amžius 8 m., 5 m., 3 m., 6 m., 7 m., 4 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Kūrybiniai rinkiniai
Įvertinimas 
2022-06-17

Skaičiai

Plakatą "Skaičiai" pirkau sūnui, kuris mėgsta skaičius, liko labai patenkintas ???? Iš mamos pusės, norėčiau pridėti, kad plakatas labai gražus, kokybiškas. O šiaip visa Dodo produkcija labai džiugina tiek dizainu (nuostabios iliustracijos), tiek kokybe ????

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Dodo spalvinimo plakatas Skaičiai

Dodo spalvinimo plakatas Skaičiai

Dodo spalvinimo plakatas Skaičiai

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: