Kūrybinis spalvinimo rinkinys Savana

Pirkdami šią prekę galite gauti 15 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 15 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,75€.

Sento4500

Nauja prekė

Kūrybinis spalvinimo rinkinys Savana

15,95€ su PVM

Kūrybinis spalvinimo rinkinys Savana. Su kiekviena pridėta spalva gražusis liūtas ir žavingoji žirafa išryškės bei įgaus gyvybės!

Viskas, ką Jums reikia padaryti - tai sekti ant drobės esančius skaičius, nurodančius, kuria spalva turėtų būti nuspalvinta kiekviena zona. Rinkinyje esantys akriliniai dažai yra sodrių, nepersišviečiančių spalvų, todėl tobulai uždengia skaičius ir linijas, atspausdintas ant drobės.

Tiesiog sekite nurodymus ir pasiekite garantuotai gražų rezultatą!

BET skaičiai yra tik gidas, skirtas Jums padėti. Jei norite, galite pakeisti kai kurias spalvas. Tiesiog atsipalaiduokite, gerai praleiskite laiką ir mėgaukitės kūrybiniu procesu! Šis kūrybinis rinkinys padės Jums atskleisti savo menišką pusę, o tuo pačiu mėgautis atpalaiduojančiu užsiėmimu.

Colorizzy tematikos rinkiniai pasižymi eko dizainu, todėl suteikia pramogą, tačiau tuo pačiu metu gerbia aplinką ir ateities kartas - dažų tūbelės yra sukurtos iš 100% perdirbto PET (100% perdirbamo), dažams nereikia jokių cheminių tirpiklių, nes jie sukurti vandens pagrindu, paletė yra sukurta iš 70% perdirbtų medžiagų (100% perdirbama), kartoninė dėžutė pagaminta iš 100% perdirbtos, FSC sertifikuotos medžiagos.

Pakuotės matmenys: 23,5 x 23,5 x 4 cm.

Rinkinyje rasite:
- 2 drobes: liūtą ir žirafą (22x22 cm);
- 12 akrilinių dažų;
- 1 teptuką;
- 1 paletę.
Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių. Naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra.
GAMINTOJAS: Sentosphere, Prancūzija.

Amžius 8 m., 12 m., 9 m. , 6 m., 7 m., 10 m., 11 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Kūrybiniai rinkiniai

Parašyti atsiliepimą

Kūrybinis spalvinimo rinkinys Savana

Kūrybinis spalvinimo rinkinys Savana

Kūrybinis spalvinimo rinkinys Savana

Susiję produktai