Lipdukų mozaika Saldainių parduotuvė

Pirkdami šią prekę galite gauti 14 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 14 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,70€.

CS-Sweets

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Lipdukų mozaika Saldainių parduotuvė

14,90€ su PVM

Lipdukų mozaika Saldainių parduotuvė. Rinkinį sudaro daugiau nei 1000 įvairių formų ir spalvų lipdukai. Atidžiai stebėkite paveiksliukus, kad tinkamai priklijuotumėte lipdukus. Galite suklijuoti net 6 skirtingus paveikslėlius, kuriomis vėliau galėsite puošti savo kambarį. Šis žaidimas ypatingai lavins Jūsų vaiko smulkiąją motoriką, vaizduotę ir kūrybiškumą bei dėmesio koncentravimo. Rinkinys puikiai tiks dovanoms, nes supakuotas gražioje dėžutėje su rankena.


"Petit Collage" įkurta 2006 m. Pirmasis produktas buvo kūrėjos rankomis padarytas koliažas iš medžio. Tai, kas prasidėjo nuo paprastų koliažų, nuo to laiko tapo visame pasaulyje gerbiamu prekės ženklu. Kūrėją pristatė Martos Stewarto šou, "The New York Times", "San Francisco Chronicle", "Dwell Magazine" ir populiarūs tinklaraščiai, tokie kaip "Oh Joy", "Decor8", "Sponge" ir "Design mama". Lorena (kūrėja) kilusi iš Buenos Airės. Dabar ji gyvena Sanfranciske kartu su savo vyru ir dukterimi namuose, pilnuose meno ir dirba šviesioje, saulėtoje studijoje su savo šešių žmonių svajonių komanda.

"Petit Collage" apjungia šiuolaikinę estetiką su tvaraus vystymosi kriterijais, sukuria drąsius, apgalvotus produktus, kurie įkvepia mažus vaikus. Gražiai suprojektuota, kad būtų malonu pažvelgti ir patogiai naudotis. Šio ženklo produktus mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji. Po dešimties metų nuo pirmojo rankų darbo koliažo kūrėja vis dar pasirenka kuo natūralesnes medžiagas, vengia plastiko. Produktai buvo sukurti mūsų vaikų ir planetos sveikatai :)


Elementų skaičius1000
AmžiusNuo 6 m., Nuo 4 m., Nuo 5 m.
LytisMergaitėms
RūšisMašinos, Gyvūnai, Kūrybiniai rinkiniai

Parašyti atsiliepimą

Lipdukų mozaika Saldainių parduotuvė

Lipdukų mozaika Saldainių parduotuvė

Lipdukų mozaika Saldainių parduotuvė

Susiję produktai