Lilliputiens kuprinė raganosis Marius

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

84412

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Lilliputiens kuprinė raganosis Marius

34,49€ su PVM

Lilliputiens stilinga ir kartu žaisminga kuprinė raganosis Marius. Kuprinė visiškai atspari vandeniui, turi dirželius per krūtine bei dideles patogias rankenas ir atšvaitus (visa kuprinė turi atšvaito rėmelį). Priekyje yra viena kišenė, pagrindiniame skyriuje atskira kišenė gertuvei (kad neapsiverstų ir neišsilietų) bei viena papildoma kišenė nugarinėje dalyje. Vidinėje dalyje taip pat rasite vardo ir kontaktų kortelę, kad pasimetus kuprinei radusieji galėtų surasti šeimininką.

Dydis: 25x22x10 cm.

Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.
GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

Amžius 6 m., 4 m., 5 m.
Lytis Berniukams

Parašyti atsiliepimą

Lilliputiens kuprinė raganosis Marius

Lilliputiens kuprinė raganosis Marius

Lilliputiens kuprinė raganosis Marius

Susiję produktai