Yookidoo lavinamoji sraigė

Pirkdami šią prekę galite gauti 33 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 33 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,65€.

40113

Nauja prekė

Yookidoo lavinamoji sraigė.

DĖMESIO: prekės keliauja, turėsime 3 d.d. bėgyje.

33,50€ su PVM

Muzikinė sraigė yra labai smagus ir išradingas žaislas, skatinantis vaiką tiek linksmintis, tiek mokytis ir atrasti pasaulį. Linksma muzika ir smagi išvaizda skatina ir ragina vaiką paimti ir išnagrinėti žaislą. Sraigė gali būti naudojama dviem būdais: ji gali būti kaip traukiamas žaislas, o jos namelis gali būti kaip bokštelis.
Norėdami pradėti žaisti uždėkite sraigės namelį ant sraigės ir įjunkite paspaudę sraigės uodegą. Sraigė pradės judėti į priekį, nemelis suksis ir pasigirs smagi muzika.
Rekomenduojamas amžius: 6-24 mėn.

Produktas paženklintas CE ženklu."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.

GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Aukštis21
Plotis15
Ilgis20
Amžius0,5 m. (6 mėn.)
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisLavinamieji, Kūdikiams

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo lavinamoji sraigė

Yookidoo lavinamoji sraigė

Yookidoo lavinamoji sraigė.

DĖMESIO: prekės keliauja, turėsime 3 d.d. bėgyje.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: