Yookidoo lavinamoji sraigė

Pirkdami šią prekę galite gauti 28 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 28 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,40€.

40113

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo lavinamoji sraigė.

DĖMESIO: minimaliai pažeista pakuotė, žaislas nepažeistas.

28,89€ su PVM

-15%

33,99€ su PVM

Muzikinė sraigė yra labai smagus ir išradingas žaislas, skatinantis vaiką tiek linksmintis, tiek mokytis ir atrasti pasaulį. Linksma muzika ir smagi išvaizda skatina ir ragina vaiką paimti ir išnagrinėti žaislą. Sraigė gali būti naudojama dviem būdais: ji gali būti kaip traukiamas žaislas, o jos namelis gali būti kaip bokštelis.
Norėdami pradėti žaisti uždėkite sraigės namelį ant sraigės ir įjunkite paspaudę sraigės uodegą. Sraigė pradės judėti į priekį, nemelis suksis ir pasigirs smagi muzika.
Rekomenduojamas amžius: 6-24 mėn.

Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn."Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.

GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Aukštis 21
Plotis 15
Ilgis 20
Amžius 0,5 m. (6 mėn.)
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Kūdikiams, Lavinamieji
Įvertinimas 
2021-09-26

Super žaislas

Labai paaiteisinęs žaislas. Iš pradžių skatino vaiką ropoti, vėliau dėlioti piramidę, o dabar ekspermentuoti ir atrasti įvairias šio žaislo panaudojimo galimybes.

Įvertinimas 
2021-07-12

Rekomenduojame!

Turime nuo 6 mėnesio. Kol nešliaužiojo/neropojo patraukdavo dėmesį besisukantys ratukai ir muzikėlė. Dabar jau kai juda, domina ir pati sraigė riedanti, bando pagauti, nuimti besisukantį būgną. Puikus žaislas!

Įvertinimas 
2020-12-11

Rekomenduoju!

Dukrytei nupirkom kai dar ne vaikščiojo, tad buvo puiki kompanija ropoti, gaudyti. Labai mielas žaislas. Maloni ausiai muzikėlė. Nors dukrytei jau du metukai, ši sraigė viena iš mėgstamiausių jos žaislų,dažnai delioja žiedelius, mokosi spalvas.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo lavinamoji sraigė

Yookidoo lavinamoji sraigė

Yookidoo lavinamoji sraigė.

DĖMESIO: minimaliai pažeista pakuotė, žaislas nepažeistas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: