Yookidoo Karvutė-veidrodis

Pirkdami šią prekę galite gauti 9 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,45€.

40144

Nauja prekė

Yookidoo Karvutė-veidrodis.

9,50€ su PVM

Kas pasaulyje gražiausias? Nėra nieko gražesnio už veidrodyje atspindintį džiaugsmingą kūdikio veidelį. Veidrodis turi daug naudingų funkcijų: pati forma yra tarsi linksmosios karvutės, kuri pasiūta iš linksmų spalvų ir skirtingų tekstūrų medžiagų, veidrodyje yra paslėptas rūtuliukas, kuris skleidžia garsą, papildomas segtukas leidžia veidrodį pritvirtinti prie vežimuko, automobilinės kėdutės ar lovytės, o kojytės leidžia veidrodį patogiai pastatyti ant žemėns, kad vaikas galėtų stebėti save ir pažinti pasaulį.

Pagrindiniai privalumai:
- skirtingų tekstūrų medžiagos;
- skambdantis rutuliukas veidrodžio viduje;
- segtukas, leidžiantis pritvirtinti žaislą prie kėdutės, vežimuko, lovytės ir pan.;
- saugus ir aiškus veidrodis;
- guminės kojytės, skirtos pastatyti veidrodį ant žemės.

"Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.

Plotis20
Ilgis13
AmžiusNuo 0 mėn.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisBarškučiai, Kūdikiams

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo Karvutė-veidrodis

Yookidoo Karvutė-veidrodis

Yookidoo Karvutė-veidrodis.

Susiję produktai